תקרות גבס

 תקרות גבס שמשנות את פני החדר

חלק נכבד מביצוע עבודות בגבס הוא הקמת תקרות גבס שמאפשרות יצירת עיצוב מלהיב ומגוון מאוד לתקרות מכול סוג ומכול גובה. תקרות גבס בעיצובים שונים מתאימים לסוגים שונים של חדרים חללים גדולים או קטנים, תקרות גבוהות או נמוכות וסגנונות עיצוב שונים.

הנמכה חלקית לתקרה

כך לדוגמא ניתן ליצור תקרות גבס שרק המסגרת החיצונית של התקרה מונמכת מעט ומעוטרת בתאורה כמו תאורת לד עדינה, פתרון זול ופשוט זה מוסיף יופי והדר לכול חדר אוכל או חדר אורחים התוצאה נראית יוקרתית ומתוחכמת והעלות של יצירת תקרות גבס כאלה היא די נמוכה. את התאורה ניתן לשלב בתוך לוחות הגבס והיא מוסיפה דרמה יופי ועניין לחדר. זה יפה בכול סגנון עיצוב של חדר בין אם זה עיצוב מינימליסטי ונקי או עיצוב עשיר ומסוגנן.

לוחות גבס קטנים

לא רק הנמכה של שולי התקרה הוא פתרון מעניין של תקרות גבס אלא גם לוחות גבס קטנים שיוצרים תקרות גבס יכולים ליצור תוספת יפה בשילוב תאורה משולבת בלוחות גבס אלה. כך התקרה הופכת לאלמנט עיצובי מעניין ולא לקיר חלק ומשעמם שאין לו חלק בעיצוב הפנים הכולל. ניתן ליצור כך בתקרה מספר מפלסים מעניינים שנוצרים על ידי לוחות גבס בגדלים שונים – מעצבים את התאורה בהתאם ומקבלים תקרה מעניינת מיוחדת שלא רואים בכול בית.

ציפויים שונים ללוחות גבס

יש לוחות גבס שמצופים בחומרים שונים לוחות גבס עבור תקרות יכולים להיות מצופים בנייר מט או בציפוי PVC  מבריק שנותן מראה מתוחכם ומעניין לתקרה, כך ניתן לשלב תקרת PVC  מיוחדת לעיצוב מודרני וצעיר של התקרה ושל החלל כולו.

לוחות עם תבליטים

יש כמובן לוחות גבס לתקרה שהם לא חלקים אלא יש עליהם דוגמאות שונות ותבליטים שונים כמו דוגמאות של פסים, גלים, צורות הנדסיות פרחים, ניתן בעצם לעצב כול דוגמא ולבחור מתוך מבחר גדול של דוגמאות של תבליטים על תקרות גבס. הצורות המובלטות משתלבות בצורה מושלמת עם תאורת התקרה וכך מקבלים תקרה מדהימה שיוצרת השתאות בכול מי שרואה אותה. כך ניתן לעצב תקרות גבס נפלאות לחללים שונים ומגוונים.

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071