תקרות אקוסטיות

 תקרות אקוסטיות למגוון שילובים

תקרות אקוסטיות עשויות גבס הן שילוב מנצח של בידוד מצוין ופוטנציאל עיצוב אין סופי. תקרות גבס ותקרות גבס מעורבות עם חומרים נוספים יוצרות בידוד אפקטיבי ואיכותי. בידוד קולי מושג בהצלחה עם תקרות אקוסטיות אלה וכן ניתן לבנות בתקרות גבס מבידוד והגנה מפני אש וכן הגנה מפני לחות.

שילוב במגוון פרויקטים

תקרות אקוסטיות עשויות גבס הן אפקטיביות ומשתלבות בפרויקטים שונים מכול הסוגים מבידוד של חדר אחד ועד בידוד של משרד שלם, בידוד של דירה או אפילו בידוד של כמה קומות של עסק לדוגמא. יש תקנים שונים עבור בידוד וכאשר אתם בוחרים להתקין תקרות אקוסטיות מומלץ לבדוק אם אותן תקרות לבידוד אקוסטי תואמות לתקנות ולתקנים הנדרשים בתחום של בידוד זה יבטיח לכם בידוד אפקטיבי של קול ושל אלמנטים נוספים כמו לחות, טמפרטורה וכיוצא בזה.

תקרות אקוסטיות לעסקים

תקרות אקוסטיות לא מתאימות רק עבור בתים פרטיים אלא גם מתאימות לעסקים ולמוסדות. בידוד אקוסטי חשוב לדוגמא בבתי ספר שם השקט חשוב ורעש מכיתה לכיתה יכול להפריע מאוד לתהליך הלמידה. כך גם במוסדות בריאות למיניהם, מוסדות תרבות למיניהם משרדים שונים חנויות וכיוצא בזה.

עיצובים שונים

יש תקרות אקוסטיות שבנויות בצורות שונות רבות מהן בנויות מלוחות גבס בגדלים שונים, ניתן לעצב תקרה אקוסטית כך שהמפגש בין הלוחות לא יראה והתקרה תראה רציפה ויפה. יש מגוון גדול של עיצובים עבור תקנות עם בידוד אקוסטי ותקרה אקוסטית יכולה גם להיות מעוצבת ואסתטית ולא רק שימושית ומבודדת בהצלחה. קבלנים שונים נדרשים לבנות תקרות אקוסטיות לפי תקנות בנייה שונות.

בניית תקרות אקוסטיות וגבס

בניית תקרה אקוסטית וקירות גבס

יתרון גדול בתהליכי בניה

תקרות גבס אקוסטיות יכולות להיות פתרון נוח, אפקטיבי ולא יקר עבור קבלנים בפרויקטים מכול הסוגים. תקרות לבידוד אקוסטי עשוי גבס הוא לא כבד יחסית וזה חשוב מבחינת הוספת משקל למבנה, לחדר או לדירה שמבודדים איתם מבחינה אקוסטית. אנשים מעצבים תקרות לבידוד אקוסטי במגוון עיצובים, ניתן לקבל תקרות עם בידוד אקוסטי בצבעים שונים, בדוגמאות שונות, ובסגנונות שונים. כך שהתקרה האקוסטית יכולה להיות גם יפה מאוד, לעטר את החדר וגם לבודד את הקול בצורה מוצלחת.

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071