קרניז גבס

מהו קרניז גבס ומדוע הוא חשוב להתקנה בבתים שלנו? מהו היתרון הפונקציונלי של מוצר זה ומהו יתרונו העיצובי? קרניזים מגבס – התקני הגבס המושלמים עבור ביתך: כל המידע בכתבה אחת!

קרניזים מגבס הם עמודי גבס המחברים את הרצפה לתקרה. נכון, אלו לא עמודי בטון פונקציונליים אשר בחלק מהבתים – הם אלה שמחזיקים את הבית (וגם זה – כבר לא קורה כי זה אסור בהתאם לתקנות תמ”א 38. זה היה מותר בבניה לפני שנות ה- 80). משתמשים בעמודים הללו למימוש שתי מטרות:

  • עיצוב הבית בהתאם להנחיות הלקוח.
  • העמוד משמש את הלקוח גם מבחינה פונקציונלית: העברת כבלי תקשורת ארוכים בתוכו, למשל.

קרניז גבס – ההיבט העיצובי

קרניז גבס מותקן בביתו של לקוח אשר בחר בדרך עיצובית מסוימת והארכיטקט המליץ לו על קרניזים להבלטת העיצוב. לדוגמה – בית בסגנון יווני על עמודים בסגנון הלני, או בית בסגנון גותי מהמאות הקודמות. גם בבתי הייטק מודרניים בוחר הדייר להתקין קרניזים המשמשים לעיצוב בדרך זו.

קרניז גבס – ההיבט הפונקציונלי

לתוך הקרניז – הלקוח בוחר להעביר את כל שדרת הכבלים שלו שעד עכשיו נותרה חשופה בבית: כבלי רשת, כבלי פיקוד של אינטרקום או מערכת אזעקה שנותרו חשופים או מהודקים לקיר חיצונית, וכד’. קבלן גבס יכול להעביר את הכבלים הללו בלי לפגוע בתפקוד המכשירים והתשתיות – לתוך קרניז גבס ולשחרר אתכם מלחיות עם הכבלים כשהם חשופים לעיני כל. בנוסף למטרה זו, ניתן להכמין בתוך הקרניזים  שלכם גם רכזות תקשורת, טלפון ומיגון באמצעות בניית פתח בקרניז שמשמש להוצאת הכלים הללו או לגישה אליהם במידה ותזמינו טכנאי. בדרך כלל, למען מטרה זו לא משתמשים בקרניזים אלא בונים קופסת גבס יצוקה, בדרך כלל בתקרה במקום נגיש.

התקנת הקרניז – ומה שעומד מאחוריה

הקרניז מבוסס על לוחות גבס קטנים היוצרים יחדיו עמוד ארוך. תשתית הלוחות היא פסי ניקל בעוביים שונים ובאורך אחיד. התשתית מותקנת טרם הצבת הלוחות, ולבסוף נעשה עיצוב ללוחות בהתאם לבקשת הלקוח: לבנים, עם טפטים, עם צבע חי, או עמודים מוארים.

לוצ’י מבצעת בניית קרניזים מגבס מכל הסוגים

בחברת לוצ’י יתקינו עבורכם קרניזים מגבס מכל הסוגים והגדלים. ניתן לבחור עיצוב לקרניז שלכם מבחינת צבע וצורה, ונציגי החברה יממשו עבורכם את הפרויקט בצורה מרשימה ובהתאם לדרישותיכם. מומחי הגבס של החברה ישמחו להיפגש אתכם ולאפיין בביתכם את עמוד הגבס הבא שתבקשו להתקין בו.

לכל המידע על קרניזים מגבס ניתן לפנות ללוצ’י בטלפון 03-6511101

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071