קיר גבס לטלויזיה

רעיונות שונים לעיצוב קיר גבס לטלויזיה

עיצוב טרנדי ומקובל עכשיו הוא ליצור קיר גבס לטלויזיה אשר מדגיש את איזור הטלויזיה. הטלוויזיה מהווה מוקד חשוב בסלון וחלק ניכר מהזמן מסתכלים לכוון שלה ולכן חשוב לרבים ליצור את האזור מסביב לטלוויזיה לכדי אזור מטופח, מעוצב אסתטי ונעים לעין.

תוספות לקיר גבס לטלויזיה

ניתן לעשות זאת על ידי יצירת קיר גבס לטלויזיה שמוסיפים לו לעיתים גם מדף גבס יפה שניתן לשים בו שלטים, חוברות, מערכת סטראו, ממירים, די וי די וכיוצר בזה. קיר גבס לטלויזיה ניתן ליצור במגוון גדול של עיצובים, ניתן להשאיר את קיר הגבס בצבע לבן בסיסי או לצבוע אותו בגוונים שונים של לבן, שמנת, קרם או אופוויט יש מי שצובע קיר גבס לטלויזיה ממש בצבעים שונים כמו צבע חום, או כול צבע שמתאים ומשתלב עם הצבעים של ריהוט ועיצוב החדר. כך הטלוויזיה נמצאת בתוך אזור יפה ומעוצב שמשתלב עם שאר צבעי החדר בצורה יפה ומושלמת.

קיר גבס לטלוויזיה

קיר גבס לטלוויזיה עם גומחה

בניית גומחה מגבס לטלוויזיה

ניתן כמובן גם לבנות גומחה מגבס עבור הטלוויזיה ניתן לבנות גומחה קטנה בגודל הטלוויזיה או לבנות גומחה גדולה ברוחב הקיר ניתן לשלב בגומחה תאורה שקועה וניתן לשלב בגומחה גדולה גופי תאורה אשר מעטרים את אזור הטלוויזיה ומשפרים את מראה הפינה של הטלוויזיה. ניתן לבנות מדפים מתחת לטלוויזיה ולעצב אותם לפי העיצוב הכללי של החדר.

תוספת מדפי גבס

ניתן לבנות מדפים של גבס ולהשאיר אותם במראה טבעי או לצפות אותם ולחפות אותם בעץ למראה כפרי או במתכת למראה מודרני או לצבוע אותם במגוון צבעים ועיצובים. יש באמת אין סוף אפשרויות כאשר מעצבים גומחה יפה ומחמיאה לטלוויזיה בעזרת גבס.

קיר גבס עם תבליטים

ניתן כמובן לעצב קיר גבס לטלויזיה עם תבליטים ודוגמאות שונות אשר מוטבעות על קיר הגבס. כמו דוגמאות של גלים, פסים, צורות הנדסיות שונות, צורות אשר מתכתבות עם צורות מעיצוב כלל חדר הסלון, פרחים, ולמעשה כול צורה אשר עולה על דעתכם ומתאימה לעיצוב הכללי של החדר. קירות גבס מהווים קירות עם תבנית יפים במיוחד. יש מגוון עיצובים שהופכים את קיר הגבס המעטר את הטלוויזיה למוקד של יופי וקסם בבית.

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071