קירות גבס מעוצבים

 קירות גבס מעוצבים לבית מיוחד ומושקע

דרך נפלאה להוסיף עיצוב מיוחד לבית שלכם היא בעזרת קירות גבס מעוצבים, ניתן לשלב קירות גבס כדי ליצור גומחות בסיסיות ופשוטות אך ניתן בעזרת גבס ליצור קירות גבס מעוצבים יפים במיוחד.

מגוון דוגמאות אפשריות של קירות גבס

ניתן ליצור דוגמאות מגוונות על קירות גבס מעוצבים כמו למשל דוגמאות של פסים, ריבועים או אפילו גלים שעוברים לכול אורכו של קיר הגבס. כך הקיר הופך לתמונה בפני עצמו ואין שום צורך לתלות עליו כול תמונה כי הוא בעצמו מעטר בצורה יפה ומיוחדת את כול החדר. לקיר גבס יש מראה באמת מיוחד כאשר יש לו טקסטורה כמו דוגמת פסים או גלים או כול צורה אחרת. זאת אולי הדרך האסתטית והזולה ביותר ליצור קיר עם טקסטורה זה יפה יותר מטפטים למיניהם ומיוחד יותר מחומרים שמוסיפים לקיר רגיל. זה זול מאוד יחסית לאופציות אחרות והתוצאה פשוט מדהימה ומעניינת.

עיצוב מינימליסטי

דווקא בעיצוב מינימליסטית דוגמא מעוצבת על קיר גבס בודד בחדר היא דרך נהדרת לעטר מבלי לשבור את המראה הלבן הנקי והמינימליסטי בחדר. כך לדוגמא ניתן להוסיף לוח גבס גדול בחדר האורחים שכול קירותיו לבנים כמעט ולעטר אותו בדוגמא עדינה כמו כיתובים פרחים או כל צורה מעניינת. זה ייתן עיצוב מעניין מבלי לפגוע במראה הנקי המינימליסטי והעדין של העיצוב הכללי.

עיצוב חלל גדול

אם יש לכם אפשרות לעצב חלל גדול תוכלו לעשות מגוון פעילויות עיצוביות לבנות את החלל הגדול בעזרת גבס. ניתן כך לדוגמא ליצור מחיצות או חללי משנה עם קירות גבס מעוצבים ליצור גומחות ולשים בהן תאורה וחפצים שונים יפים לתצוגה אם יש לכם בבית חפצי אמנות יפים כמו כדים, פסלים, אגרטלים, צלחות נוי תוכלו לתת להם מקום  של כבוד והבלטה בעזרת גומחות בתוך קיר גבס מעוצב. קירות גבס מעוצבים יכולים ליצור מראה של גלריה ממש גם עבור תמונות וגם עבור פסלים וחפצי נוי נוספים.

קיר גבס מעוצב

הדגשה ומרכוז

קירות גבס מעוטרים יכולים להדגיש כול חפץ שתרצו בעזרת דוגמא על קיר הגבס תאורה או יצירת גומחה. ניתן להדגיש כך טלוויזיה, מערכת שמע, ספריה יפה, חפצי אמנות וחפצי נוי למעשה כול חפץ או פריט שאתם רוצים לתת לו דגש ומקום של כבוד בבית.

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071