קבלן גבס

בחירת קבלן גבס

מהם המאפיינים והתכונות העיקריות של קבלן גבס? על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים בו? אלו שירותים על כל קבלן חובה לדעת לבצע, ואלו שירותים מהווים התמחויות משנה המאפיינות כל קבלן בנפרד?

קבלן העוסק בגבס הוא קבלן אשר עובד עם לוחות גבס. מטרתו – להפוך אותם לקיר, תקרה, או מדף – פעילים. קיר גבס ראשוני, גולמי שיצא מחנות הקונסטרוקציה מכיל כל מיני פרטי זיהוי: עובי הקיר, מק”ט הקיר, ברקוד הקיר, ומספרו הסריאלי. כמובן שללקוח זה לא אמור לשנות יותר מדי, ולכן מעבר ליכולת של הקבלן לקבע את הקיר, הוא נדרש לייפות את הקיר בהתאם לעיצוב שהזמין הלקוח, ובהינתן שהוא לא הזמין עיצוב ספציפי – לשים שפכטל ולצבוע את הקיר בלבן הוא המינימום עבור כל קבלן גבס.

זמני העבודה הנדרשים עבור קבלני גבס

בדרך כלל, קבלני הגבס שלכם יצטרכו לעבוד שעות בודדות על כל קיר, ועל כן בניית חדר שלם מגבס יכולה לארוך קצת פחות מיום שלם, אבל – רק אם מדובר על יציקת 3 קירות והתוויית פתח לדלת. בעיצובים מורכבים יותר כמו מתיחת תקרה או התקנת מזנון צף – הפרויקט עלול להתארך. בכל מקרה, זמני עבודה מדויקים יימסרו ללקוח מבעוד מועד לאחר שקבלן הגבס עבר על האפיון ובדק מהם זמני הביצוע. מיותר לציין כי אצל קבלן גבס מקצועי – זמן זה זמן, והתחייבות היא התחייבות עבור כל לקוח.

שילוב גופי תאורה בבניית גבס

אמצעי תאורה מוצנעים בגבס נעשו פופולריים למדי בבית המודרני. ישנן מספר דרכים לעצב תאורה על גבס. הראשונה היא לקדוח חורי SPOT בצורת כוסות שתייה בתקרה הגבס, ולחורים אלו ייכנסו מנורות המסודרות בשורה או בטור. אפשרות שניה היא להשתמש בלוח תאורה, אשר לרוב מהווה תאורת LED. בקדמת הלוח, כשהוא מוסתר, יקובע הגבס, ובכך ניתן גם ליהנות מתקרה מוארת וגם לא להסתנוור מצפייה ישירה במקור התאורה.

דוגמאות לשימושי גבס בתעשיית העיצוב הביתי

  • התקנת מסגרת צבעונית לאירוח מסך פלזמה.
  • התקנת תקרה נמוכה או תקרה צפה.
  • ביצוע הנמכת גבס לצרכים פונקציונליים: בניית ארון תקשורת, למשל.
  • בניית עמוד גבס (קרניז) פונקציונלי אליו ניתן להכניס כבלים של תשתיות שונות.
  • בניית כוננית ספרים מגבס.

קבלן גבס מקצועי מבצע את העבודות הללו, אך בסופו של דבר נבדל איש מרעהו על סמך ההתמחות. ישנם קבלנים המתמחים בטפטים לגבס, למשל, והאומנות שלהם היא עיבוי קירות הבית באמצעותם. קבלנים אחרים יכולים לייצר את אותה איכות מצבע חי, ויש קבלנים המתמחים בעיצוב הקיר באמצעות תאורה אחורית. על כן, מומלץ לבחור בקבלן אשר גם מבצע עבודת גבס משובחת אבל גם דוגל בשיטת העיצוב עליה חשבת, אבל הכי מומלץ – לבחור בחברה “לוצ’י” המתמחה בכל סוגי עבודות הגבס ובכל שיטות הצביעה והעיטור של הקירות.

גם אתם יכולים לממש עבודות גבס בביתכם. לפרטים חייגו ללוצ’י – 03-6511101

 

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071