קבלן גבס במרכז

בחירת קבלן גבס במרכז

זה לא סוד כי בעבור קבלן גבס – הבית שלכם הוא מושא לעיצוב וחדשנות. מדוע לבחור בגבס כחומר הגלם לבניית פנים? למעט במקרים העוסקים בסוגיות כמו חדר מוגן או ממ”ד, לא רק שאין הבדל בין גבס לבטון, לגבס יש מספר יתרונות ניכרים עליו: הגבס הוא אקוסטי, מהיר לבנייה, ומכיל חומרי קונסטרוקציה לא יקרים ביחס למחירי השוק הגלובלי. בכך, מתאפשר תמחור נוח לכל צרכן. בנוסף לכך, בשל היותו חומר גמיש יחסית ניתן לעצב אותו בהרבה יותר דרכים מאשר בקיר בטון. בגבס ניתן לחצוב בצורות שונות על מנת ליצור צורות עיצוב חדשות לבית: חורים לקיבוע מנורות, וצורות שונות של תקרה מונמכת, למשל. על כן, אם אתם גרים באזור תל אביב והסביבה, קבלן גבס במרכז מציע את כל שירותי הגבס עבורכם.

בניית קיר מגבס

הקבלן ישתמש במתכות ולוחות גבס איכותיים להכנת הקיר. הקיר יעוצב על פי המתווה שלכם בהתחשב במיקום הדלת הרצוי לכם ובמקום העברת התשתיות. קיר הגבס גם ייצבע או יעוטר באמצעים אחרים – על פי הדרך אשר התוויתם לקבלן.

הנמכת תקרת גבס

ניתן להנמיך תקרת גבס בשתי שיטות:

  1. להנמיך פיזית את התקרה כולה לשם צביעתה או הדבקת טפטים לגבס שיעטרו אותה.
  2. להנמיך חלק מן התקרה כך שייראה כמרחף באוויר. בזה בוחרים רוב הלקוחות. השירות נקרא גם “תקרה צפה”.

חשוב להבדיל גם בין הנמכות שהן עיצוביות לבין הנמכות פונקציונליות. קבלן הגבס שלכם יכול לפתור לכם בעיות פונקציונליות רבות באמצעות גבס אשר לא חשבתם שניתן ליישם. לדוגמה: במקום לחצוב ארון תקשורת, ניתן לרכז את הכבלים ואמצעי האלקטרוניקה השונים בהנמכת גבס עם פתח שניתן ליצוק עבורכם בכל מקום בבית. הנמכה עיצובית, לעומתה, היא הנמכה אשר נועדה פיזית לשדרג את עיצוב התקרה או הקיר על ידי מתיחת פנים בצורה ובצבע.

חברת לוצ’י – המומחים שלך לגבס

בחברת לוצ’י המתמחה זה שנים בביצוע עבודות גיבוס שונות ניתן להזמין פרויקטים מכל סוג. החברה, המנוהלת על ידי קבלן גבס במרכז, תיישם גם עבורכם פתרונות כגון יציקת קירות גבס, בניית תקרה צפה, בניית תקרות אקוסטיות,  בניית מזנון מרחף עם מעמד לפלזמה, ועוד.

לפרטים – צרו קשר עם נציג חברת לוצ’י בטל’ 03-6511101

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071