עבודות גבס מיוחדות

עבודות גבס מיוחדות ליצירת עיצוב מושלם

יש מגוון עבודות גבס מיוחדות שניתן לעצב בעזרת גבס. שימוש בקירות גבס, גומחות גבס, וכן עבודות גבס מיוחדות נוספות מקובל מאוד בארץ וגם בעולם. עושים היום שימושים מיוחדים בגבס. ישנם מגוון עיצובים יפים בגבס.

עיצובי תקרה מיוחדים

ניתן לדוגמא לעצב תקרה בצורה מרשימה בעזרת גבס. כדי לתת מראה מיוחד לתקרה ניתן ליצור בעזרת גבס מסגרת מונמכת לתקרה ולתת לחדר אווירה ותחושה מלכותית ויוקרתית. לא חייבים לעשות זאת רק בחדר בעל תקרה גבוהה גם בחדר רגיל יצירת מסגרת לתקרה בעזרת גבס היא מעניינת וייחודית.

שילובי תאורה

ניתן לשלב במסגרת המונמכת תאורה מיוחדת לתקרה שמוסיפה דרמה ואוירה מיוחדת לעיצוב הייחודי הזה. עוד דרך מעניינת להשתמש בגבס לעיצובים מיוחדים היא ליצור פס רחב של גבס שעובר לאורך הקיר וממשיך למעלה לאורך התקרה כמעין פס חלק שמחלק את החדר למתחמים ניתן לנצל פס זה להתקין עליו טלוויזיה עם מסך דק שמקבלת כך מקום של כבוד בחדר וכך תשומת הלב ממוקדת עליה. ניתן לשלב בפס כזה נוחת שונות וגומחות תאורה שמוסיפות לחדר יופי והדר.

שילוב לוחות גבס

כמו כן מי אמר שלוחות גבס יכולים לאתר רק קירות? ניתן לשבץ בתקרה לוחות קטנים של גבס ולשלב בהם גופי תאורה זה מוסיף לחדר הידור יוקרתיות ויופי מיוחד שלא רואים בכול מקום. יש מי שמשבץ את התקרה כולה בלוחות גבס ומוסיף נורות לד בין הלוחות השונים. גומחות בתקרה המשובצים לוחות גבס שיש בהן נורות לד מוסיפות אור עדין ורומנטי לחדר השינה או לחדר המגורים.

עבודות גבס מיוחדות

 שילוב צורות גבס שונות

לא חייבים לשבץ לוחות גבס שלמים ניתן לשבץ על הקירות או בתקרה פסי גבס דקים  משובצים בתאורת לד חמה או קרה. לא רק תקרה גבוהה היא תקרה דרמטית  וכריזמטית ניתן להוסיף הרבה אופי לתקרה בעזרת לוחות גבס, פסי גבס או כול דוגמת  גבס מעניינת אחרת. יש מי שחורג מצורות מרובעים ופסים ומעצב דגמים מורכבים של  עיגולים משושים, פרחים, מעוינים וצורות רבות ומעניינות בעזרת גבס על הקירות או על  התקרה.

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071