נישות גבס

בניית נישות גבס

כיום כבר ברור וידוע לכולם: גבס אינו רק קיר מגבס. בבית ניתן כיום להיעזר בגבס לעיצוב ומימוש כל פתרון הקשור לעולם השיפוצים, אולי למעט בניית מיגוניות. יתרון הגבס – זול, מהיר לבנייה, לא דורש משאבים רבים וניתן לעצב באמצעותו בקלות את התכולה המבוקשת לכם. נישות גבס שונות משמשות ליישום פתרונות הבנייה והשיפוץ הבאים.

בניית קיר

השירות הידוע והמוכר לכולכם. משתמשים בו כדי לחלק חדר ל- 2, או לבנות חדר חדש בתוך מרחב דירתי גדול. השירות כולל את קיבוע הגבס על עמודי הניקל, צביעתם, או הדבקת טפטים על גביהם. בתום השירות יחכו לכם קירות הגבס אשר הזמנתם, בהתאם לאפיון שלכם.

בניית מזנון

ישנם כל מיני סוגים של מזנוני גבס אשר ניתן לבנות עבורכם:

נישה לפלזמה – מזנון המיועד להטמעת מסך פלזמה על הקיר.

כוננית ספרים – ספריה המיועדת לאחסון ספרים. היא מקובעת לקיר שלכם ועל כן אינה ניידת כמו ספריות מעץ, למשל. ניתן לבנות ספריה אחת או כוורת של ספריות שתכסה את הקיר כולו.

בניית תקרה צפה

זה אחד מהמסלולים מתוך נישות גבס עיצוביות. מעצבים עבור הלקוח תקרה שנראית כמרחפת באוויר. על חלק מסוים מהתקרה מותקנת מחיצה מקבילה אשר התבוננות בה מראה כי היא לגמרי באוויר, כשלמעשה היא מחוברת לתקרה האמתית באמצעות פסי ניקל המקובעים אליה. הם כמובן מוצנעים היטב בטכניקות ששמורות לקבלני גבס. עיצוב התקרה הזו יכול להיות עם צבע, עם טפטים או באמצעות תאורה מוצנעת בין התקרה לבין ההנמכה. ניתן גם להאיר עם תאורה גלויה כמו למשל נורות ספוט עגולות על החלק המונמך.

בניית קרניז

בונים עמוד גבס אשר מחבר את התקרה לרצפה לשם עיצוב הבית בסגנון שהוזמן על ידי הלקוח או על מנת להכמין בעמוד כבלים של תקשורת, טלפון ומערכות אבטחה ומצלמות ביתיות, כך שהבית ייראה יפה, וללא כבלים מבוזרים ברחביו. העמוד, בדומה לכל התקן אחר יכול להיות עמוד עם תאורה, עם צבע או עם טפט המודבק עליו. ניתן גם להשאירו לבן גולמי.

לוצ’י עבודות גבס

לוצ’י היא חברת בוטיק ליישום נישות גבס מכל הסוגים. קברניטי החברה מעסיקים עובדי גבס מנוסים אשר בונים ביעילות והופכים גם את הבתים שלכם למתוחים דקורטיבית ונגישים לשימוש מבחינה פונקציונלית. בתים המעוצבים גבס כיום אינם נראים כמו בעבר, שכן כפי שניתן היה ללמוד מכתבה זו – הגבס משמש לחלוטין לעיצוב הבית ולא רק לבנייה לשם הבנייה.

למידע ופרטים על בניית גבס לבית ועיצוב באמצעותה – צרו קשר עם לוצ’י בטלפון 03-6511101

 

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071