נישות גבס לפלזמה

מהן נישות גבס לפלזמה ומדוע מומלץ שהן יהיו חלק מהעיצוב הביתי אם זהו מרקע הטלוויזיה שלנו? במה תורמות הנישות הללו ומה ניתן להתקין בקרבתן על מנת לממש עיצוב בוטיק ברמה שלא הכרתם?

נישות המציבות מסכי פלזמה על גבס הן בדרך כלל חלק ממזנונים מרחפים מגבס. מזנונים שנראים מקבילים לקיר ולא מחוברים אליו, על אף שהחיבור קיים באופן מוצנע מאחורי הלוחות. כאשר בוחר הלקוח לרכוש נישות גבס לפלזמה הוא בוחר מסגרת לטלוויזיה שלו אשר לא רק משפרת את ההנאה מהצפייה אלא גם יוצרת עיצוב חדש לחלוטין בכל המרחב הסלוני. כפי שציינו, נישה לפלזמה היא בדרך כלל חלק ממזנון מרחף, וכמו כל מזנון אחר – ניתן לאחסן בו מכל הבא ליד: חפצי אומנות סלוניים, תקליטורים ותקליטי ויניל, מערכות סראונד ועוד. כך, חוויית הצפייה שלכם משלבת ישן מול חדש: אומנות מול טכנולוגיה, וזה הופך את הבילוי בסלון שלכם להרבה יותר אטרקטיבי ומהנה.

התקנת נישות גבס לפלזמה

התקנתן של נישות גבס לפלזמה מתבצעת על ידי קבלן גבס. מומלץ לבחור את הקבלן באדיקות ולוודא שהוא מתמחה בהתקנת נישות שכאלו בהצלחה יתרה. נדרש ממנו לדעת לקבע מתכות כמו ניקל לקיר שלכם, להציב עליהם לוחות גבס, ולעטר אותם על פי הדרישות שלכם, או על סמך רעיונות שיציג הקבלן, בהינתן שאין לכם רעיון ספציפי.

כיצד תדעו שקבלן הגבס שלכם מתאים לביצוע המשימה?

ניתן לעיין באתר שלו, לצפות בעבודות הקודמות, לראות טפטים מרהיבים והתקני תאורה מרטיטים שהוא הציב בבתי הלקוחות שלו, ולא פחות חשוב – להיווכח כי הוא עשה זאת בזמנים קצרים מבלי שתיגרע לכם שעה מיותרת מעבר לנדרש. כך, תדעו שלפניכם עומד קבלן מקצועי אשר יכול בקלות לבצע את כל עבודות הגבס שלכם, כולל התקנת מזנון להטמעת מסך פלזמה בקיר. מעצותיו של הקבלן:

  1. עיבוי המסגרת של הפלזמה בתאורה או טפט.
  2. בחירה במסגרת מעוצבת ומתוכננת היטב מבחינה דקורטיבית.
  3. התקנת המסגרת עם רכיבי מזנון נוספים כמו מדפים ומעמדים לאביזרי סלון.

בדרך זו תוכלו לעצב בקלות את סלונכם ולהציב את הטלוויזיה שלכם במקום מכובד.

על לוצ’י פתרונות גבס

לוצ’י פתרונות גבס היא חברת בוטיק המיישמת פתרונות גבס בבתי לקוח. החברה מעסיקה עובדים מהמעלה הראשונה שיודעים לבצע את כל סוגי עבודות הגבס, כולל עבודות גבס מורכבות במיוחד הדורשות תשומת לב יישומית מכל הבחינות: בנייה ועיצוב כאחת.

לפרטים על התקנת נישות גבס לפלזמה ופתרונות גבס דקורטיביים שונים – פנו ללוצ’י בטלפון 03-6511101

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071