הקמת תקרה צפה

בניית תקרה צפה

מהי תקרה צפה ומדוע דיירים רבים בוחרים לעצב באמצעותה את הבית? מה ייחודי בתקרה הזו ובמה היא יכולה לתרום לבית מבחינה דקורטיבית?

תקרות צפות הן תקרות אשר נבנות באמצעות הנמכה, אבל זה לא מה שאתם חושבים. אם גם אצלכם, בבית ההורים, זכורים הזמנים שקבלן הגבס התקין הנמכת תקרה כי היה צריך לבנות ארון תקשורת, או בשל כך שהם רצו שהמזנון שלהם יקובע בגבס על הקיר, כאן לא מדובר על משטח שנמצא 100% על משטח אחר, אלא רק 70-80%. יתר המשטח, בקצוות – נמצא לגמרי באוויר, והתוצאה היא לוח תקרה שלא ניתן לראות את החיבור שלו אליה: הוא נראה כמו חפץ דומם מרחף באוויר, כשלמעשה הוא תלוי על התקרה בצורה מוצנעת במרכז.

שימושיה של תקרה צפה

תקרה צפה משמשת לתאורת הבית בין באמצעות התקנת ספוטים עגולים לאורכה, ובין באמצעות הטמעת לוח תאורת לד בתקרה מאחורי ההנמכה. במקרה של תאורת לד, מדובר בתאורה צבעונית שניתן לבחור את הגוונים שלה בעצמכם בטרם ההתקנה. במקרה של ספוטים, לרוב מדובר באור צהוב ביתי, WARM WHITE בלעז. בנוסף לתאורה, משמשת התקרה לעיצוב פר אקסלנס. ניתן להדביק טפט על החלק המונמך (הצף) או לצבוע אותו בצבע שמייחד אותו מצבע התקרה.

יתרונותיה של תקרה צפה

  • מספקת פתרון תאורה נוח לכל חלל החדר.
  • יפה ודקורטיבית: גורמת למתיחת פניו של החדר כולו.
  • מהירה לבנייה וקלה ליישום ממה שאתם חושבים.
  • מכילה חומרי בנייה לא יקרים באופן יחסי, וזאת בשונה מעיצוב בדרכים אחרות.

יתרונות אלו משכו לקוחות רבים לשדרג את התקרה שלהם לתקרה צפה, ובכך להפיץ את העיצוב החדש בביתם.

אנשים שהזמינו תקרה צפה הזמינו גם:

מסגרת גבס למסך פלזמה, מזנון מגבס, קרניז מגבס (עמוד המחבר את התקרה לרצפה באמצעות גבס), וטפטים לעיבוי שכבות גבס קיימות בבית. כמובן שאספקת מוצרי הגבס הללו אפשרית במקביל ליישום העבודה על התקרה הצפה בביתכם – למימוש כל עבודות הגבס הביתיות שלכם באליטרציה אחת, מבלי לגרוע לכם זמן מיותר.

לוצ’י עבודות גבס – כי אין עוד עבודות כאלה

לוצ’י עבודות גבס היא חברה המיישמת פתרונות בנייה פנימית וקונסטרוקציה מכל הסוגים. החברה מתקינה תקרה צפה, וכן מבצעת פרויקטים שונים כמו יציקת קירות לחדרים חדשים מגבס, בניית מזנונים מרחפים מגבס, ועיטור כל תכולת הגבס שנבנתה באמצעות טפטים, צביעה או תאורה. החברה משתמשת במיטב חומרי הגלם בכל סוגי השירותים.

למידע ופרטים על ביצוע עבודות גבס דקורטיביות בביתכם – פנו לחברת לוצ’י בטלפון 03-6511101

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071