בניית קיר גבס

תהליך ושימושים של בניית קיר גבס

בניית קיר גבס הוא בניה של לוחות שעשויים בעיקר מגבס שיש לו ציפוי בדרך כלל של נייר על שטח הפנים שלו מכול כיוון. גבס הוא מינרל שכורים מהקרקע יש סלעי גבס גדולים שאותם כורים כדי בסופו של תהליך ליצור בניית קיר גבס. את סלעי הגבס טוחנים לאבקה ומחממים את הגבס כדי לאדות ממנו את כמות הנוזלים הרבה שיש בו בטבע.

חומרי גלם ליצירת קיר גבס

הגבס המאודה והטחון הוא חומר הגלם עבור בניית קיר גבס, עבור יצירת אמנות בגבס. עבור יצירת תקרות גבס וכול מוצר אחר עשוי מגבס את לוחות הגבס מחברים לרוב על מסגרת מעץ או מפיברגלס כדי לבצע בניית קיר גבס מושלמת. החומר ממנו עשוי קיר הגבס שונה מהגיר המקורי אשר חצבו בכדי ליצור אותו מעבירים את הגיר תהליכים שונים מוסיפים לו חומרים שונים ומנקים אותו מחומרים אחרים כדי ליצור ממנו גבס שניתן לבנות ממנו קיר גבס.

יצירת קיר גבס

כדי ליצור את לוחות הגבס במפעל ליצור לוחות גבס מערבבים את הגבס המעובד עם מים ותוספים שונים ונוצר מעין חומר בוצי שהוא הגבס הרך, מוסיפים לוחות נייר לתערובת הגבס ומיבשים את לוח הגבס הרטוב עד שמקבלים לוח גבס יבש ומוצק. נוח מאוד להשתמש בקיר גבס לשימושים שונים בבית.

בנייה בגבס

יצירת קיר גבס

יתרונות רבים לקיר גבס

לקיר גבס יש יתרונות רבים. קל מאוד להתקין קיר גבס. הרבה יותר קל להתקין קיר גבס מאשר לבנות קיר רגיל וגם עלויות התקנת קיר גבס הן נמוכות הרבה יותר. קיר גבס הוא עמיד לאש ולא מתלקח בזמן שריפה חלילה כמו מחיצת עץ נניח בניגוד למה שחושבים גם לקיר גבס יש בידוד קול וסוגים שונים של קירות גבס מבודדים טוב יותר קול מאשר סוגים אחרים. קיר גבס עמיד לאורך זמן וברגע שבניתם קיר גבס הוא יחזיק למשך זמן רב. זה מאוד כלכלי ומשתלם לבנות קיר גבס, מדובר בהוצאה נמוכה יחסית ובתהליך שיפוץ מהיר ונוח ולא מלכלך. ניתן לבצע אין ספור שימושים עם קירות גבס ועם לוחות גבס ומדובר בחומר מצוין ושימושי מאוד.

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071