בניית קיר גבס אקוסטי

הקמת קיר גבס אקוסטי

במאמר זה נסקור בפניכם כיצד בונים קיר גבס אקוסטי. בניית קיר גבס אקוסטי מצריכה שלוש סוגים של חומרי גלם: מתכות בסיס כמו פסי ניקל, מחיצות גבס, ואמצעי עיצוב כמו צבע, טפט ותאורת גבס. הבנייה מתבצעת כדלקמן.

הטמעת תשתית המתכת של הגבס

התשתית מסומנת באמצעות כלי סימון מקצועיים של עובד הגבס. לאחר מכן העמודים יקובעו לקרקע, לקירות ולתקרה באמצעות ברגים חדים. יתבצע קיבוע בין מתכת למתכת לאחר סיום התקנת המסגרת. פסי מתכת פנימיים יחוברו לפסים שזה עתה הותקנו. לאחר מכן תתבצע בדיקה סופית שהכל הותקן ישר באמצעות פלס או זוויתן 90 מעלות.

הטמעת מחיצות הגבס

מחיצות הגבס יקובעו עם ברגים מיוחדים הנקראים “בורגי גבס”. גם עבור המחיצות לא תתבצע שום פעולה ללא ווידוא שמדובר בהטמעה ישרה, גם זה – באמצעות פלס או זוויתן 90 מעלות. כמובן שיילקחו בחשבון דלתות ומפתחים שונים, יינתן לזה מענה מלא.

עיצוב הגבס בצבעים, טפטים ותאורה

לפני השלב הזה יש לנקות את הגבס ולהכשיר אותו לפעולות אלו. מורחים שפכטל ומשתמשים בסרטי גבס להדבקה בפינות. לאחר סיום ביצוע עבודה זו עומדת בפני קבלן הגבס האפשרות לצבוע בלבן את הקיר שיצר או לבחור בצבעים צבעוניים ליישום העיצוב. הוא יכול לשים טפטים, או להשתמש בהתקני תאורה. ניתן להשתמש בהתקני תאורה מעוצבים בנוסף לכל אחת מן השיטות הללו. הקבלן יבצע את השיטות בהתאם להזמנת הלקוח על בסיס צבע חי או טפט, לפי דרישתו.

על קיר גבס אקוסטי ותאורה

בדרך כלל, משתמשים בתאורת LED כדי להאיר קיר גבס. תאורת LED היא חסכונית, זוללה ולא מצריכה החלפה של אמצעי תאורה שכן החשמל הוא שמאיר, ולא נורת להט. תאורת הלד מוסיפה לקיר צבע, בנוסף לטפט או צבע החי שהותקן. ניתן ליישם תאורה גם על קיר לבן לחלוטין, ואפילו מומלץ לעשות כן משום שאז הצבע מגיע אך ורק מן התאורה וניתן ליהנות מקיר שמצד אחיד הוא מעוצב ומצד שני – לא בצורה מרוכזת מדי גם עם צבע קבוע וגם עם רכיב תאורה.

על לוצ’י – עבודות גבס

חברת לוצ’י עבודות גבס מיישמת בניית קיר גבס אקוסטי בבתי הלקוחות. החברה מתמחה גם בבניית מחיצות גבס ויישום פתרונות גבס דקורטיביים ועיצוביים שונים. כמו כן, החברה מתמחה ביישום פתרונות גבס פונקציונליים כמו קרניזים (עמודי גבס) לאחסון כבלי חשמל, בניית ספריות גבס ובניית מעמד לטלוויזיה עשוי מגבס.

לכל המידע על בניית קיר גבס אקוסטי וביצוע פרויקטים נוספים בתחום הגבס פנו ללוצ’י בטל’: 03-6511101

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071