בניית ספריות גבס

ספריות גבס הן ספריות נייחות מקובעות לקיר המשמשות כאמצעי מידוף לספרים שלכם. התקנתן מהירה וחסכונית גם בזמן בנייה וגם בכסף מזומן: קניית כוננית מעצבים עלולה לעלות לכם הרבה יותר. בנוסף, הכוננית מכילה מספר ספור של מדפים בגודל ובצורה. ספריות העשויות גבס מעוצבות ומתוכננות על ידי הלקוח. הקבלן מבצע את שהטיל עליו האחרון. לחילופין, הקבלן יכול להציג דגמי כונניות משל עצמו, במידה והלקוח לא בא עם דרישת קדם, ומתקשה להחליט כיצד תיראה הכוננית שלו.

בניית ספריות גבס

ספריות גבס מבוססות על לוחות גבס המקובעים לקירות שלכם באמצעות עמודי ניקל. הלוחות והעמודים מיובאים על ידי הקבלן בהתאם למידות בחדר בו נדרשת ההתקנה. בטרם תחילת העבודה הקבלן מגיע לבית הלקוח, עורך מדידות ומגיע עם המוצרים הנדרשים להתקנה. לאחר מכן הוא מתחיל לקבע את תשתית הניקל לקיר, ולבסוף הוא מחבר את לוחות הגבס. בהמשך, ניתן יהיה לבחור עיצוב עבור הספריות.

בחירת העיצוב עבור הספריות

אפשרות אחת היא לצבוע בלבן את הספרייה – באותו גוון כמו של הקיר. אפשרות שניה היא לצבוע בצבע אחר, או להשתמש באסופה של צבעים. ניתן גם להשתמש בטפטים על מנת לספק צבע עבור ספריות גבס. בכל מקרה, ניתן לבחור עיצוב באופן חופשי, והאחרון ייושם על ידי הקבלן.

זמני עבודה ואספקת המוצר ללקוח

בניית ספריה מגבס יכולה לקחת שעות ספורות עד יום עסקים בודד, אולם אם מדובר בספריית כוורת המכסה את כל חלל הקיר – הפרויקט יגלוש, ככל הנראה, מעבר לכך. הזמנים עליהם התחייב הקבלן הם הזמנים המדויקים בהם תסופק הספרייה, כמו גם כל פרויקט אחר.

רעיונות לעיצוב ספריות גבס

  • ספרית גבס מוארת ב- LED.
  • ספרית גבס צבועה שתי וערב בשני צבעים מתחלפים.
  • ספרית גבס עם תאים בגדלים שונים לאחסון תקליטורים וספרים במדפים שונים.

את כל הרעיונות הללו ניתן ליישם בקלות על ידי פנייה לקבלן גבס מקצועי המתמחה בהתקנת ספריות גבס, ולזכות לשירות מצוין, וגימור גבס ברמה הגבוהה ביותר אשר גם יקל את הגישה שלכם לספרים בתוך הבית וגם יעבה את עיצוב החדר הלכה למעשה.

לוצ’י – עבודות גבס מכל הסוגים

מומלץ לפנות לחברת לוצ’י לביצוע כל עבודות הגבס הביתיות. בחברה ייענו לכל אתגר ויבנו עבורכם תוצרי גבס ביתיים שונים – מתקרה צפה ועד לספריות עשויות גבס. מומלץ להתייעץ עם נציגי החברה, לקבל מהם הצעת מחיר ולאשר את הפרויקט במידה ותאם את דרישותיכם.

למידע נוסף על התקנת ספריות מגבס פנו לחברת לוצ’י: 03-6511101

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071