בניית מחיצות גבס

מחיצות גבס משמשות הן בתעשייה והן בעיצוב הביתי. שני השימושים העיקריים שלהן היא הפרדה בין חדרים ויצירת קיוביקים במשרדים בהם נדרשת בנייה מהירה לשם תחילת פעולת החברה בזמן, ללא עיכובים. המחיצות מצריכות בנייה מדויקת עם תשומת לב גדולה במיוחד לפרטים הקטנים, ובמילים אחרות: ירידה לרזולוציות הגדולות ביותר. כך תדעו שהקבלן שלכם ניחן בתכונות אלה.

שנות ניסיון בהתקנת מחיצות

קבלן מנוסה עדיף על קבלן חדש בכל פרמטר. הקבלן המנוסה כבר השתפשף בעבודתו כשהיה מתחיל וכיום הוא כשיר לביצוע כל משימה – מבניית מחיצות גבס ועד ביצוע פרויקטים כמו תקרות צפות ומזנוני גבס שונים. כאמור, הניסיון גם מקנה לו ידע בביצוע משימות רבות ומורכבות יותר מאלו של קבלן חדש.

ממליצים של הקבלן

אם ידועים לכם ממליצים על הקבלן זו סיבה מספיק טובה לבחור בו. בדרך כלל לקוח מרוצה הוא לקוח שגם אוהב לספר מדוע הוא כזה, והוא לא יהסס, כמובן, לנקוב בשם הקבלן שסייע לו להגשים עיצוב גבס חלומי. ככל שיש לקבלן ממליצים רבים יותר באזור מגוריו כך תוכלו לדעת שמדובר במקצוען אמתי שלא מתפשר על פחות מהטוב ביותר בכל בית שהוא מבקר בו, ובכל משרד בו מאשרים לו להתחיל לבנות פרויקט גבס.

יעילות בנייתו של הקבלן

אם נתמקד לרגע בממליצים, חשוב להוציא מהם מידע כמו מהירות הבנייה של הקבלן ודייקנותו בבנייה. הם ודאי ישמחו לספר לכם כמה מהר הוא התקין את מחיצות הניקל של הגבס, קיבע אותן לקרקע, לתקרה ואחת לשנייה, ולאחר מכן הבריג את לוחות הגבס בדייקנות רבה עד מאד. הם ישמחו לספר בשבחו גם בתחום העיצוב: צביעה, הנחת טפטים והתקנת גופי תאורה מיוחדים לגבס. התרשמתם שמדובר בקבלן מהיר ומדויק? זה הקבלן בשבילכם!

יתרונותיהן של מחיצות מגבס

  • אקוסטיות.
  • מהירות לבנייה.
  • אינן מצריכות משאבים רבים כמו בבניית בטון.
  • מתומחרות זול באופן יחסי לכל מוצר בניה אחר מעץ ועד מלט.
  • מיושמות על ידי מיטב הקבלנים ביעילות ובקלות.

ניתן להזמין מחיצות גבס לפי גובה: כל הקיר או חלק מהקיר. כמו כן, ניתן לבחור את תבנית העיצוב הרצויה לכם.

לוצ’י פתרונות גבס

לוצ’י פתרונות גבס מספקת ללקוחותיה מוצרי גבס מכל הסוגים – מתקרות ועד מחיצות מגבס, ומקרניזים ועד הנמכות מכל הסוגים. החברה פועלת ללא לאות בבתים ובמשרדים ומציעה את שירותיה לכל דורש במחירים אטרקטיביים. ניתן לפנות לחברה בכל שעות יום העסקים.

לפרטים נוספים על מחיצות גבס ובנייתן – צרו קשר עם לוצ’י עבודות גבס בטלפון 03-6511101

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071