בחירת קבלן גבס

איך בוחרים קבלן גבס

מדוע להזמין קיר גבס, או להנמיך את התקרה בגבס? מהם היתרונות של הגבס היצוק? גבס, בשונה מחומרי בניה אחרים, ידוע כחומר אקוסטי אוטם רעשים. הגבס הוא בעל איכויות גם בתחום היציבות בשל שכבות של ניקל המגנות עליהם. זה גם המקום לומר שעלויות השירות זולות מתמחור השירות המקביל בענף הבטון, שכן בטון מזוין בברזל נחשב לחומר יקר בייחוד בשל עלויות הברזל (ובישראל – גם לנוכח העובדה שיש מעט ספקיות מלט). כעת נשאלת השאלה כיצד תדעו עם מי לעבוד לאחר שקיבלתם החלטה לגבי עבודות גבס?

בחירת קבלן הגבס שלכם

בחירת קבלן גבס מתבצעת על סמך היכרות מוקדמת. אם ידוע לכם קבלן שיפוצים, ואתם יודעים שהוא טוב, ושהוא לא אכזב אתכם – עבודות גבס מהוות אחד מהשירותים שהוא צריך לספק. יחד עם זאת, אם אינכם מכירים אנשי קונסטרוקציה כלל, ישנן דרכים בהן ניתן לזהות אותם ולבחור אותם בצורה טובה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפנות למדריך המבצע דירוג לבעלי מקצוע. שם, תוכלו להתרשם בעצמכם, לקרוא דירוגים ולעיין בחוות דעת. גם אם אינכם מכירים כלל את מושא הכתבה, בחירה בו תהיה בטוחה מבחינה יישומית.

משימות שעל הקבלן לבצע

כמובן שלפני שתאשרו לעצמכם מי הוא הקבלן איתו תעבדו – מומלץ לוודא שהוא עושה את סוג העבודה שאתם זקוקים לה: התקנת תקרת גבס או קיר צפים, בניית מזנון גבס, קיר גבס לטלוויזיה ועיטור קירות גבס בצבעים, טפטים ורכיבי תאורת LED שונים. בחירת קבלן גבס באופן סופי תתממש רק לאחר שהוא אישר לכם שהוא מבצע את הפרויקטים הללו, ואם הוא דורג גבוה במדריכי בעלי מקצוע – כנראה צפויה עבודה מעל ומעבר, מדויקת, ואשר מתבצעת ביעילות רבה.

ממה מורכב קיר גבס?

קיר הגבס מורכב משלוש שכבות: שלדת המתכת של הגבס אשר נמצאת לכל אורך ורוחב הקיר. היא בנויה שתי וערב עם קווים ישרים אנכיים זה לזה. השכבה השנייה היא לוחות הגבס עצמם, אשר מוצמדים לשלדה עם בורגי גבס. לאחר מכן, השכבה האחרונה כוללת את כל מה שנדרש כדי ליצור את המעטה החיצוני של הקיר: סרטי גבס, שפכטל אמריקאי, טפטים וכמובן צבע חי.

יתרונות הגבס כחומר בנייה

  1. מדובר בבנייה מהירה אשר לרוב אורכת שעות ספורות, ובפרויקטים גדולים – מספר ספור של ימים.
  2. התוצאה היא קיר יציב לכל דבר ועניין, עם רמת אקוסטיקה גבוהה.
  3. בניגוד למה שסבורים, ניתן לתלות תמונות ביציבות על הקיר: יש להשתמש בדיבלים מיוחדים לגבס עם קצה נצמד. ממשיכים לקדוח את הדיבל גם כשראשו גבר נוגע בגבס, ומהצד השני של הקיר – הזנב מתקפל על הקיר וננעץ בו. דפיקת בורג ותליית תמונה יהיו עם 100% יציבות משני הצדדים.

חברת לוצ’י מיישמת עבודות גבס בבתים ומשרדים: בניית קירות, קרניזים והנמכות גבס.

למידע ופרטים על עבודות גבס חייגו 03-6511101

פנו אלינו להצעה משתלמת

להצעה משתלמת חייגו עכשיו: 03-651-1101

נייד: 058-6504071